Noclegi Poronin - Skalne Podhale

AQUAPARK ZAKOPANE


Około 15 minut samochodem od naszego obiektu do Aquaparku w Zakopanem!

 

Aquapark w Zakopanem oferuje swoim gościom liczne atrakcje. Dla fanów pływania przygotowano dwa baseny rekreacyjno - pływackie: wewnętrzny powierzchni 384,5 m2 i długości 25 m z wodą o temperaturze 28,5oC z trzema torami pływackimi (które można wynająć po wcześniejszej rezerwacji) oraz z biczami wodnymi w części rekreacyjnej, basen ma głębokośc 13 - 150 cm.


Basen zewnętrzny o powierzchni 390,8 m2 i temperaturze wody 28,5 oC. Z basenu zewnętrznego położonego na tarasie rozciąga się widok na Tatry Zachodnie i Giewont. Położony wewnątrz budynku basen rekreacyjny stanowi idealne miejsce wypoczyku dla całych rodzin - wyposażony jest w liczne urządzenie do hydromasażu: bicze wodne, kaskady oraz leżanki podwodne.

 

Jedną z atrakcji Aquaparku, która ucieszy zwłaszcza młodszych jego gości są rurowe zjeżdżalnie wodne - czerwona (106 m długości, wysokości 12 m, prędkośc max 26 km/h) oraz zielona (166,5 m długości, 16,7 m wysokości, a prędkość max to 26km/h).

 

Oprócz nich na terenie Aquaprku umiesczono również 3 mniejsze zjeżdżalnie. Dla najmlodszych niewątpliwą atrakcją będzie brodzik o temperaturze wody 33 oC.

 

Na terenie Aquaparku Zakopane - dostepne sa również liczne sauny, restauracja, sklep z artykułami pływackimi, a także największa w Zakopanem kręgielnia.


« powrót do listy